Sponsor Bağlantılar1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading ... Loading ...


Hastane:   Bornova Şifa Hastanesi
Telefon Numarası:   0232 343 44 45
Faks:   0232 343 56 56
Randevu Telefon:   -
İlçe / İl:   Bornova / İzmir
Adres:   Sanayi Caddesi, No:7
Web Sitesi:   http://www.sifatip.com.tr
Reklam:  
Laboratuvar Sonuç:   Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al
Online Randevu:   -

Hastane Hakkında Diğer Bilgiler

Bornova Şifa Hastanesi; Adres, Telefon Numarası, Faks, İletişim Bilgileri, Hastane Haritası, Online Randevu, Laboratuvar Sonuçları, Hastane Hakkında Bilgiler ve Yorumlar ve benzerlerini göre bilirsiniz.

Bornova Şifa Hastanesi; Sanayi Caddesi, No:7 Bornova / İzmir adresinde hizmet vermektedir. Hastaneyi 0232 343 44 45 numaralı telefon numarasından arayabilir, 0232 343 56 56 numarasını kullanarak faks çekebilirsiniz. Hastanenin Online Randevu ve Laboratuvar sonuçlarına yukarıdaki "Hastane için Online Randevu Al" ve "Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al" bağlantılarından online işlemlerinizi yapabilirsiniz..
Bornova Şifa Hastanesi Online Randevu Almak için Tıklayınız

Yakın Zamanda Hastaneden Randevu Alma işlemi anlatılacaktır.

Hastane Kategori: İzmir, Özel Hastaneler

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(1 Yorum)

  1. alahattin bozlak diyor ki:

    ben sakarya da gorev yapıyorum eşim izmir li eşim hamile olduğu için güvenilir bir hastane diye eşimin son üç aylık kontrolleini ve doğumunu bornova şifada yaptırmak için izmire gönderdim. üç ay kontrolleri oldu. en son pazartesi kontrole gitti. son haftasıydı cuma tekrar kontrole gelmesı gerektıgı soylendı. eşim perşembe gecesi rahatsızlandı bornova şifa hasatanesını aradım. icapcı doğum uzmanının basmane şifada olduğu soylendı. hemen eşimi basmane şifaya göturdum. hıc bır ılgı goremedım. ukala bır bayan ebe eşimi muayene etti. (doktorluğu ebeler yapıyor)eşinizin doğumu başlamış fakat yerimiz yok BAŞINIZIN ÇARESİNE BAKIN dedi. ben şaşırdım kaldım. ve ukalaca tavır ve davranıslar devam ettı tabıkı. daha sonra eşimi başka bır hastaneye goturdum. sabah saat 09.00 gıbı bornova sıfayı aradım doktor esra ile görüşmek istedım doktor hanım telefona bakmaya bile tenezzül etmedi sekreterı vasıtasıyla eğer isterlerse gelsinler demiş. bende eşimin doğum yapmak üzere olduğunu yinede eşimin ve cocugun gelısımını kendı doktorları bıldıgı ıcın orada doğum yapmasını ıstedığımı soyledım ancak bır abulans gondermelerı gerektıgını soyledım. utanmadan 100 tl ambulans ucretı oldugunu aksı takdırde gonderemeyeceklerını soyledıler. kısaca bunlar yuzunden rezıl olduk. daha sonra eşim doğumunu buca kadın doğum hastanesınde yaptı. doktorlar hemşireler hasta bakıcılar okadar ıyı ve ilgili ki anlatamam. 10 tane şifayı her konuda cebinden çıkartır. ozaman anladım dini istismar ederek para kazanan insanların şifada biriktiğini. herşeyi para olmuş bunların. boşuna gidip paranızı vermeyın bunlara devlet hastaneleri daha ıyı şifadan. sıra almak için bila sabah 6 da oraya gıtmen gerekıyor nasıl ozel hastaneyse hala anlamış degılım.

    Bu yorumu doğru buluyor musunuz? Thumb up 0 Thumb down 0

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

© 2013 Randevu Hastane – Hastane'den Online Randevu Alın - Randevu Hastane; Hastanelerden online randevu alabilir, hastanelerin bilgilerini görebilirsiniz.